Особливості організації освітнього процесу у 2022-2023 навчальному році

         Міністерство освіти і науки України спрямувало лист засновникам та керівникам закладів фахової передвищої й вищої освіти  підготовки щодо початку та особливостей організації освітнього процесу у 2022/2023 навчальному році. 

         У листі, зокрема, зазначено, що  Міністерство, як головний центральний орган виконавчої влади у сфері освіти і науки, є керівникам закладів фахової передвищої, вищої освіти провадити освітній процес максимально наближено до рекомендованого формату з обмеженням військового часу та безумовного забезпечення захисту учасників освітнього процесу, і відповідь відповідний комплекс питань із залученням органів студентського самоврядування та профспілкових організацій.

         Документ  окреслює пріоритети та комплекс завдань , які необхідно ускладнити. 

         Так, першим перевагом у діяльності закладів освіти є сприяння оборони України, зокрема  всебічна підтримка працівників та здобувачів освіти, які зі зброєю в руках встали на захист Батьківщини. 

         Наступним пріоритетним завданням є  забезпечення безпечних умов навчання та праці для всіх учасників освітнього процесу , зокрема з урахуванням досвіду роботи закладів освіти в умовах воєнного часу. 

         Важливий акцент на  забезпеченні технічної готовності споруд цивільного захисту для укриття учасників освітнього процесу , провести необхідну підготовку роботи з вимог законодавства.

         Також рекомендовано  надавати можливість початку освітнього процесу у 2022/23 навчальному році для здобувачів фахової передвищої, вищої освіти старших курсів орієнтовно з 15 серпня 2022 року  з урахуванням плану заходів вступної кампанії, використання суботніх днів у теплу половину року, внести відповідні зміни до графіка освітнього процесу. та відпусток працівників.

         Розглянути можливість  початку освітнього процесу для здобувачів освіти І курсу закладів фахової передвищої освіти на основі базової середньої освіти орієнтовно з 15 серпня 2022 року  з урахуванням можливостей державних (регіональних) замовників щодо їх стипендіального забезпечення,  для здобувачів освіти І курсу на основі повної загальної середньої освіти – орієнтовно 15 вересня , але не пізніше 1 жовтня 2022 року, для здобувачів освіти  І курсу магістратури на основі вищої освіти – орієнтовно 1 жовтня 2022 року .

         А також  вживати заходи  щодо економічної мотивації педагогічних та науково-педагогічних працівників , які проводять навчальні заняття в традиційному форматі.

Вітання!

Сьогодні святкує

свій день

народження

no events

Профспілка - єдина сила здатна нас захистити!

Лічильник

Сьогодні 33
Вчора34
Цього тижня 189
Минулого тижня 34
Цього місяця 223
Минулого місяця 1805
За весь період 75886
Ваш IP: 3.235.173.74
Сегодня: 2022-10-06
Пользователей на сайте: 0
Гостей на сайте: 72